najmodniejsze kolory wnętrza

Intrygujące wnętrza według Tikkurila Color Now 2019

Jakie są najmodniejsze kolory roku we wnętrzach?

[ratings]

Najmodniejsze kolory roku wybrane! Kolekcja barw Tikkurila Color Now 2019 jest doprawdy elektryzująca. Kolor Roku, 4 palety kolorystyczne, trendy Clash i Blend – sprawdź jak będą prezentować się we wnętrzach.

 

Najnowsze trendy w modzie i designie są główną inspiracją dla kolekcji Tikkurila Color Now. Paleta stworzona przez doświadczonych analityków trendów i specjalistów od kolorów prezentuje barwy, które będą dominować w 2019 roku. Specjaliści i analitycy, współpracujący z Tikkurila, doskonale znają się na trendach, są zawodowo związani z tematyką kolorów, mody i designu. Przełożenie barw na wnętrze stanowiło dla nich wyzwanie., z którym świetnie sobie poradzili.

Flamingo kolorem roku

Główną gwiazdą wśród kolorów roku 2019 marki Tikkurila został brzoskwiniowo-łososiowy odcień – Flamingo. Barwa niezwykle energetyczna ożywi każde wnętrze oraz doda mu charakteru i klimatu. Jest to kolor tak orzeźwiający i naładowany energią, że spektakularny efekt będzie osiągnięty nawet, jeśli pokryta zostanie tylko część ściany lub inny drobny element wystroju wnętrza.

Cztery palety na każdą porę roku

Kolekcja Tikkurila Color Now 2019 podzielona została na cztery różne palety kolorystyczne. Znajdziemy więc zielenie, czerwienie, żółcienie i błękity. W każdej z nich znajdą się delikatne pastele oraz żywe, nasycone barwy. Dlatego zarówno miłośnik spokojnych, jak i energetycznych odcieni, znajdzie coś dla siebie.

  • W wiosennych barwach zieleni znajdziemy spokojny, miętowy odcień G371 Crystla, ożywiający L373 Emerald oraz dwie leśne barwy: N439 Abyss i M386 Amazon.
  • Intrygujące czerwienie w swojej palecie mają do zaoferowania delikatny róż H320 Magnolia, soczysty koralowy M319 Reef, głęboki L418 Nectar oraz kolor roku – radosne K319 Flamingo.
  • Paleta żółcieni to pastelowy odcień F392 Cocoa Butter, energetyczny S302 Grapefruit a także dwie, bardziej zgaszone barwy – musztardowy L392 Ducat oraz karmelowy L396 Beeswax.
  • Kolory błękitu to barwy inspirowane modą i naturą. W tej palecie odnajdziemy zgaszony dżinsowy L433 Atlantis, kolor nieba J356 Sky, odcień bzu J426 Lilac, a także iście królewski kolor M354 Macaw.

www.tikkurila.pl

Zderzenia kolorów  w trendzie Clash

To co nieoczywiste może być piękne. Przełamywanie znanej estetyki, eksperymenty i zestawienia pozornie niepasujących do siebie odcieni są najbardziej intrygujące! Zabawa kolorami w procesie aranżacji wnętrz to doskonała okazja na rozwój własnej kreatywności. I taki jest właśnie trend Clash.

Nieoczywista jednolitość – efekt Blend

W tym roku modne stały się nie tylko oryginalne łączenia kolorów, ale także monochromatyczne kompozycje, które charakteryzują trend Blend. „Ton w ton”, czyli jednolitość barw to styl bardziej wysublimowany. Wzniesie aranżację wnętrz na wyższy poziom, nadając im klasy i oferując „total look”.

Zapoznaj się z proponowanymi przez specjalistów aranżacjami i wyobraź sobie jak wyglądać mogą Twoje własne cztery kąty. Zainspiruj się, pobudź wyobraźnię i pozwól działać swojej kreatywności, by stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrza!

 

Dodawanie komentarzy zablokowane