lampa kryształowa

Lampy kryształowe do salonu i sypialni

Lampy kryształowe

Magia kryształowego oświetlenia przyciąga uwagę i fascynuje od lat. Załamywanie światła, jasny blask, zamknięte w kryształowym szkle promienie sprawiają, że lampa kryształowa nie równa się z żadną inną, bezkonkurencyjnie łącząc nowoczesność z pałacowym wdziękiem.

Jak urządzić szykowne wnętrze

Lampa kryształowa może być punktem wyjściowym stylowej dekoracji, gdy chcemy urządzić bardzo elegancką, a zarazem przyjazną do życia przestrzeń salonu, jadalni czy sypialni. Kryształy pięknie komponują się z ponadczasowym srebrem, bielą i odcieniami szarości, tworząc wyjątkowe wnętrza. Szykowne i komfortowe przestrzenie są zarówno niezwykle luksusowe w odbiorze, jak i funkcjonalne na co dzień. W takim wnętrzu pięknie komponuje się lampa kryształowa w formie imponującego abażuru, kryształowego plafonu sufitowego czy bardziej nowoczesnych kryształowych kul na długim zwisie. W bardzo eleganckim wykończeniu lampa wykonana z kryształowych elementów o różnych rozmiarach rozświetlająca pokój będzie przyciągać uwagę i skupiać wzrok niesamowita formą i niezwykłą dekoracyjnością. Stonowana elegancja i klasyczny design kryształowej lampy pozwalają uzyskać imponujący efekt.

Salon w pałacowym stylu

Wchodząc do salonu z kryształowym oświetleniem, trudno jest nie myśleć o elegancji pałacowych wnętrz i wytwornych salonów. Lampa kryształowa połączona ze złotymi elementami świadczy o zamiłowaniu do luksusu. Szczególnie pięknie wygląda w wysokich przestronnych salonach, dodając blasku i świetności. W standardowych salonach, przy przeciętnej wysokości sufitu, bardziej wskazane są plafony kryształowe o krótszym zwisie. Ich blask jest równie fascynujący, a rozmiar lampy nie przytłacza wnętrza. Trafnym zestawieniem jest połączenie kryształów z lustrami w ozdobnych ramach, zawieszonymi nad komodami w jadalni czy nawet nad wygodna sofą. Gra światła odbijanego pomiędzy lustrem a mieniącą się lampą ma niesamowity urok, a jednocześnie sprawia, że pomieszczenie optycznie się powiększa i staje się jeszcze bardziej przestronne.

Lampa kryształowa glamour

Lampa kryształowa to nie tylko pałacowe salony, ale i klimatyczne sypialnie w stylu glamour. Duży wybór wzorów i materiałów daje olbrzymie możliwości zdobienia przestrzeni, przy zachowaniu wyjątkowo ekskluzywnego charakteru aranżacji.

Połączenie kryształów, szkła, chromowanej powierzchni i tkaniny otulającej miękko klosze glamour daje niesamowity efekt przyjemnego, jasnego oświetlenia. Świetnie sprawdza się jako ozdoba zarówno przestronnych, reprezentacyjnych wnętrz, jak i przytulnych, niewielkich sypialni.

Niezależnie od efektu, jaki chcesz osiągnąć, lampa kryształowa stanowi wyjątkowo dekoracyjny i przyciągający uwagę element aranżacji. Klasyczne wnętrza, salonowe wystroje, styl glamour, nowoczesne wnętrza, a nawet eklektyczne przestrzenie w świetle kryształów prezentują się o wiele efektowniej. Duży wybór kryształowych lamp znajdziesz na stronie LampyStudio.pl.

Zobacz inne artykuły

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *