czarna łazienka

Wyposażenie łazienek w czarnym kolorze – najnowszy hit!

Łazienka w czarnym kolorze

Czerń jest jednym z najnowszych hitów w aranżacji łazienek w tym sezonie. Czarny kolor mogą mieć nie tylko akcesoria, ale również armatura, ceramika czy kabina prysznicowa.

Trendy łazienkowe zmieniają się z roku na rok. Teraz bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się czarne akcenty kolorystyczne, które nadają wnętrzu elegancki, industrialny wymiar. Osobom chcącym wybrać wyposażenie łazienek Rybnik również daje możliwość zakupienia go w efektownej czerni.

Armatura łazienkowa w czerni

Czarna armatura łazienkowa natychmiast przyciąga uwagę. Stanowi efektowną alternatywę dla popularnego chromu. Baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe i bidetowe w kolorze czerni powodują, że łazienka nabiera całkowicie nowego wymiaru. Armatura łazienkowa w czerni jest oferowana w wariancie matowym i błyszczącym. Do wyboru jest wiele stylowych modeli, między innymi baterie stojące do montażu na umywalce lub na blacie, nowoczesne baterie podtynkowe montowane w ścianach, zestawy prysznicowe w czerni.

czarna łazienka

Umywalka nablatowa w kolorze czarnym

Umywalki nablatowe są jednym z popularnych modeli wybieranych do łazienek. Umieszczone na blacie dają praktyczny i elegancki efekt. Czarne umywalki nablatowe są dostępne w różnych kształtach – półokrągłe misy, umywalki prostokątne i kwadratowe, także uzupełniane innymi kolorami, na przykład bielą czy szarością.

Czarna kabina prysznicowa

Ciekawym wyborem do łazienki będzie również czarna kabina prysznicowa. Tego typu wyposażenie łazienkowe wyposażone jest w czarne ramy, ale również może mieć przyciemniane szkło hartowane dla uzyskania szykownego wyglądu. Czarne kabiny prysznicowe oferowane są w różnych wariantach – kwadratowe, prostokątne, półokrągłe, narożne, kabiny prysznicowe typu walk-in. Można zakupić także wykończone czarnymi profilami parawany na wanny.

WC w kolorze czarnym

Czarne WC? Dlaczego nie! Osobom wyposażającym swój salon kąpielowy, chcącym odwiedzić dobry salon łazienek Rybnik również proponuje pełną paletę modeli w takim efektownym kolorze. Niebanalna czerń nadaje ceramice łazienkowej unikatowy wygląd. Wśród najczęściej wybieranych modeli znajdują się podwieszane miski WC uzupełnione o czarne deski sedesowe. Czarne WC może być uzupełnione również o bidet w tym samym kolorze.

Akcesoria łazienkowe czarne

W końcu elegancką czernią mogą zachwycać akcesoria łazienkowe, które także można kupić w wielu stylowych wariantach. Mydelniczki, dozowniki na mydło w płynie, kubki na szczoteczki do mycia zębów, szczotki do WC, wieszaki i uchwyty na ręczniki – to tylko kilka przykładowych produktów. Czarne akcesoria łazienkowe można kupić również w zestawach – tworzą wtedy wspaniale prezentujące się komplety, które nadają łazience nowoczesny wymiar.

Inne ciekawe dla Ciebie artykuły

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *