przytulne wnętrze

Jak urządzić przytulne i komfortowe wnętrze?

Urządzanie przytulnych wnętrz

Przeprowadzka do nowego mieszkania to spore wydarzenie, które wymaga od nas odrobiny czasu, aby przyzwyczaić się do innego otoczenia. Niewiele jednak trzeba wysiłku, aby stworzyć przytulne miejsce, do którego będziemy z chęcią powracać. Co zrobić, aby przemienić wnętrze w przytulne i komfortowe? Poniżej kilka trików, dzięki którym osiągniesz ten cel.

Stwórz nastrój za pomocą odpowiedniego oświetlenia

Łatwo czasami zapomnieć o tym, że oświetlenie potrafi całkowicie odmienić wystrój i klimat danego wnętrza. Może wydawać Ci się to trudne do uwierzenia, ale postawienie lamp w odpowiednim miejscu (i to w kilku), sprawi, że pokój wyda się bardziej przytulny.

Pamiętaj jednak, że oświetlenie ma kilka parametrów, które warto wziąć pod uwagę. Jedną z nich – chyba najważniejszą w kontekście przytulnego wnętrza – jest temperatura światła, którą wyraża się w Kelvinach. Dlatego też, jeśli chcesz stworzyć ciepłe i przyjemne miejsce, musisz wybierać oświetlenie o ciepłym odcieniu. Zatem wszystkie taśmy ledowe, RGB w niebieskich, fioletowych i zielonych odcieniach automatycznie odpadają.

Dywan design – stylowy element każdego wnętrza

Kolejnym elementem, który zwiększy komfort pomieszczenia oraz je ociepli, jest dywan. To bardzo uniwersalny i stylowy dodatek. Możesz go położyć praktycznie w każdym pomieszczeniu – w sypialni, salonie, a nawet pokoju dziecięcym.

To dobry wybór, jeśli na podłodze masz płytki, które są nieprzyjemne i chłodne w dotyku. W ten sposób wyeliminujesz ten problem, który często zmusza nas do noszenia kapci po domu. Bardzo często dywaniki bądź dywany kładzie się w sypialniach i pokojach dziecięcych. To miejsca, które w szczególności powinny być przyjazne dla domowników. W końcu w sypialni wypoczywamy, a dziecko w swoim pokoju bawi się na podłodze. Aby się ono nie przeziębiło, warto postawić na dywan.

Oświetlenie i dywany – gdzie szukać tych dodatków?

Jeśli interesują Cię designerskie i wysokiej jakości rozwiązania, koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego DESIGND10. W ich ofercie znajdziesz różne propozycje do domu – w tym oświetlenie, dywany, meble, a nawet tapety. Wybór jest niezwykle szeroki, dostępne rozwiązania różnią się rozmiarem, kolorem, wzorem, czy materiałem wykonania. Jedno jednak się nie zmienia, niezależnie od tego, czy chcesz zamówić dywan, designerski mebel czy oświetlenie – mianowicie każdy produkt cechuje wysoka jakość. Przekonaj się o tym samemu, odwiedź stronę DESIGND10 i wybierz rozwiązanie pasujące do Twojego domu.

To może Cię zinteresować

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *