aranzacja-sypialni-w-stylu-rustykalnym

Aranżacja sypialni w stylu rustykalnym

Styl rustykalny w sypialni

Coraz większa świadomość ludzi skłania ich do powrotu, do naturalnych materiałów wykorzystywanych przy budowie domów, ale także do wykończenia i aranżacji wnętrz. Naturalne materiały takie jak drewno, len, wełna czy wykorzystanie prozdrowotnych materacy w sypialni to ukłon w stronę natury i dbania o własne zdrowie. Naturalną rzeczą jest zadbanie o wygodę i funkcjonalność w pomieszczeniach, ze szczególnym uwzględnieniem sypialni, w której spędzamy 1/3 swojego życia.

Sielskie klimaty – sypialnia rustykalna

Duże drewniane łóżko, sosnowa komoda oraz makatka na ścianie to obraz wiejskiej sypialni jaką niejednokrotnie pamiętamy z dzieciństwa. Dlatego tak chętnie wracamy do tych klimatów i przenosimy je do własnych domów i mieszkań. Aby zachować klimat rustykalny, warto użyć dobrej jakości naturalnych tworzyw, ale także zadbać o zdrowy i wygodny sen poprzez wybór i dopasowanie materaca https://www.materacerudaslaska.pl, którego nowoczesne rozwiązania technologiczne wpiszą się, i skomponują z sielskim klimatem rustykalnym. Materac Hilding Lambada to materac, który zapewni utrzymanie kręgosłupa w naturalnej pozycji, a ekologiczne materiały takie jak kokos podniosą estetykę i wygodę spania. Wszystkie materace firmy Hilding możemy dobrać wielkościowo do wymiarów łóżek, które w sypialni rustykalnej powinny być duże, wygodne i zrobione z naturalnego drewna. Do wystroju sypialni rustykalnej nie możemy zapomnieć o takich dodatkach jak wełniane grube dywany czy metalowe elementy wykorzystane do haczyków lub kwietników na żywe rośliny.

sypialnia-rustykalna

Materace, łóżka i akcesoria

Najważniejszą rolą sypialni jest stworzenie odpowiedniego klimatu do zdrowego snu i wypoczynku. Oczywiście nie możemy pomijać tak ważnej rzeczy jak intymność oraz prywatność. Dlatego nieważne, w jakim stylu stworzymy aranżację sypialni, najważniejsze jest, aby była ona stworzona dla nas i naszego dobrego samopoczucia z własnym ja. Zastosowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w każdym produkcie oferowanym przez Hilding takich jak łóżka, materace czy akcesoria do sypialni oraz użycie materiałów wpisujących się w ekologiczne zastosowanie drzewa, obić materiałowych czy ekstraktów roślinnych użytych do produkcji poduszek, obowiązkowo wpisuje tę markę w top najlepszych wyrobów do zastosowania w sypialni rustykalnej. Cała gama pastelowych kolorów, użytych w kolorystyce wnętrza rustykalnego, stwarza możliwości dopasowania do naturalnych kolorów drzewa, jasnych, łatwych w utrzymaniu czystości materacy Hilding. Otomany, łóżka a także ich akcesoria umożliwiają wybór sprzętów do sypialni z najwyższej jakości drzewa bukowego lub dębowego, a kolorystyka obić skłania Nas do indywidualnej kreatywności.

W zgodzie ze zdrowiem – materace prozdrowotne

Wystrój rustykalny wpisuje się w modny ostatnio trend powrotu do natury, produktów ekologicznych oraz dbania o własne zdrowie. Ważnym elementem w tym trendzie niewątpliwie jest zadbanie o swoje zdrowie, poprzez naturalny i odstresowujący sen. Ten, żeby był w 100% wydajny, musi zaczynać się na prozdrowotnych materacach https://abcsnu.pl, które posiadają status wyrobu medycznego. W trosce o zdrowy i profilaktyczny sen, stworzyliśmy materace, które zapewnią prawidłowe ułożenie całego ciała, odciążenie kręgosłupa z jednoczesnym podparciem miejsc wygiętych anatomicznie oraz odciążenie mięśni i relaks. Natomiast użycie wysokogatunkowej pianki zmniejsza możliwość powstawania wad postawy, skrzywienia kręgosłupa, a użyte nowoczesne włókna wiskozowe są przyjazne dla alergików.

materace-prozdrowotne

Zobacz inne artykuły

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *