minikafary

Nowość w ofercie Profi Partner: mini kafary MK-120 TUR

Mini kafary – Profi Partner

Naszym głównym celem w Profi Partner jest wspieranie profesjonalistów. Nasi specjaliści dbają o to, by nasza oferta nieustannie rozwijała się i spełniała zmieniające się oczekiwania klientów. Jedną z nowości, którą wprowadziliśmy na początku 2021 r., jest innowacyjna palownica MK-120 TUR. Zdecydowaliśmy się na to z kilku powodów.

Dlaczego warto wypróbować mini kafar MK-120 TUR?

Palownice te wykorzystują nowoczesną technologię S-Plate, która oznacza innowacyjną budowę elementu udarowego. Dzięki jej zastosowaniu użytkownik nie musi korzystać z adapterów, których awarie powodują nieplanowane przestoje w pracach. Urządzenie MK-120 jest seryjnie wyposażone w kielich o średnicy 120 mm i współpracuje ze wszystkimi rodzajami ceowników, np. o rozmiarze 100 x 50 mm wykorzystywanym w fotowoltaice.

Dostępne modele

Aktualnie w ofercie Profi Partner znajdują się dwa typy mini kafarów MK-120 TUR:

  • model MK-120S TUR z silnikiem 2-suwowym o masie 19 kg
  • model MK-120SH TUR z silnikiem 4-suwowym HONDA GX35 o masie 18 kg

Oba urządzenia generują moc do 55 J, co umożliwia skuteczne wbijanie w podłoże ziemne elementów wykonanych z różnych materiałów i o różnym przekroju. Dzięki niewielkiej masie oraz kompaktowej budowie maszyny MK-120 mogą być obsługiwane przez jedną osobę, a ich transport nie sprawia żadnych problemów. Te praktyczne urządzenia mają wszechstronne zastosowanie – dzięki temu nie trzeba inwestować w wypożyczanie czy zakup drogich urządzeń hydraulicznych.

Jak działają i czego służą mini kafary?

Urządzenia te funkcjonują na zasadzie przekładni korbowej zakończonej bijakiem z wysokiej jakości stali. Bijak przekazuje moc na wbijany element i umożliwia osadzenie go w podłożu.

Palownice MK-120 sprawdzają się w wielu branżach. Dzięki napędowi spalinowemu można efektywnie pracować w miejscach, w których nie ma dostępu do sieci elektrycznej, a transport generatora prądu jest niemożliwy. Przykłady zastosowania mini kafarów:

  • tymczasowe grodzenie lasów
  • grodzenie pastwisk
  • regulacja brzegów (firmy hydrotechniczne)
  • mocowanie tymczasowych barier przeciwśniegowych
  • ustawianie tymczasowych znaków
  • instalacje fotowoltaiczne

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi, którzy chętnie zaprezentują działanie palownic MK-120 w naszym sklepie lub miejscu wskazanym przez klienta. Przedstawią również pozostałe mini kafary z naszej oferty. Zachęcamy do odwiedzenia salonu firmowego Profi Partner w Warszawie Ursus przy ul. Posag 7 Panien 6 lub do kontaktu telefonicznego.

Zobacz inne artykuły

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *