inwestycje szczecin

Nowa nieruchomość premium w Szczecinie – zamieszkaj tuż przy nabrzeżu!

Nieruchomości od dewelopera w Szczecinie

W Polsce segment nieruchomości premium dynamicznie się rozwija, o czym świadczą przede wszystkim kolejne ukończone przez deweloperów inwestycje. To, co wyróżnia apartamenty premium, to przede wszystkim lokalizacja, choć istotny jest też nowoczesny design oraz inteligentne rozwiązania, które podnoszą komfort mieszkańców.

Niekoniecznie w centrum, ale z doskonałym widokiem z okien

Inwestycje deweloperskie typu premium najczęściej są realizowane w centrum miasta, przy czym nie jest to regułą. Jeżeli apartamentowiec powstaje na obrzeżach aglomeracji, to szczególnie istotny jest szybki i wygodny dojazd do centrum miasta oraz wielofunkcyjność najbliższego otoczenia – lokalizacja musi zapewniać zarówno odpoczynek, jak i zaspokajać podstawowe potrzeby mieszkańców. Duży wpływ na postrzeganie inwestycji ma także okolica – widok z okien na akwen wodny, park krajobrazowy czy las to obowiązkowy element i jednocześnie atrybut apartamentów.

Przykładem może być powstający w Szczecinie Dąbiu kompleks czterech budynków mieszkalnych wraz z lokalami handlowo-usługowymi VICTORIA APARTMENTS budowanym przez dewelopera PCG. Położony on będzie w takim właśnie malowniczym miejscu – tuż nad Jeziorem Dąbie, czyli czwartym co do wielkości jeziorem Polski. Bliskość wody, Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry oraz dogodny dojazd do centrum Szczecina w zaledwie 10 minut to jedne z wielu zalet, z których będą mogli skorzystać jego przyszli mieszkańcy.

inwestycje szczecin

Smart home – inteligentne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Choć to lokalizacja jest kluczowa w przypadku inwestycji premium, deweloperzy nie zapominają o komforcie mieszkańców. Na ten składa się m.in. liczba budynków powstająca w ramach osiedla i wielkość poszczególnych mieszkań. W przypadku wspomnianej inwestycji VICTORIA APARTMENTS są to cztery budynki wielorodzinne z częścią handlowo-usługową zlokalizowaną na parterze. Apartamenty mają od 40,47 do 69,87 mkw. i są dostępne w układach 2-, 3-, 4-pokojowych.

Nowoczesne apartamenty Szczecin w standardzie premium posiadają liczne udogodnienia, jak choćby wentylację hybrydową czy ogrzewanie podłogowe. Segment nieruchomości premium wykorzystuje też rozwiązania z zakresu smart home, czyli rozwiązania inteligentne. Dzięki nim mieszkańcy poszczególnych apartamentów mogą w wygodny sposób sterować choćby ogrzewaniem, a także oszczędzać energię.

Mieszkania pod klucz – wystrój zgodnie z najnowszymi trendami

Segment nieruchomości premium wyróżnia się także ciekawymi i często odważnymi koncepcjami architektonicznymi. Budynki wznoszone są w oparciu o najnowsze rozwiązania, a do ich budowy wykorzystuje się materiały budowlane wysokiej jakości. Nie brakuje również przeszkleń, które zapewniają dobre nasłonecznienie pomieszczeń przez cały rok. Do dyspozycji mieszkańców są również balkony i zielone przestrzenie wspólne, które idealnie nadają się zarówno do odpoczynku, jak i rozrywki.

Klienci zainteresowani zakupem apartamentu premium w ramach inwestycji VICTORIA APARTMENTS mogą skorzystać z usługi „pod klucz”. Przewiduje ona wykończenie i aranżację mieszkania zgodnie ze wskazówkami właściciela. Dzięki współpracy z fachowcami z różnych dziedzin, apartament do zamieszkania gotowy jest w najkrótszym możliwie czasie.

Inwestycja VICTORIA APARTMENTS realizowana jest przez Grupę Deweloperską PCG, która na rynku deweloperskim działa od 30 lat. Za Grupą stoi bogate doświadczenie – w czasie swojej działalności zrealizowała ona 37 inwestycji, w ramach których powstało m.in. ponad 160 tys. mkw. nieruchomości mieszkalnych.

Przeczytaj również

Źródło: artykuł zewnętrzny

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *