mieszkanie wykończone pod klucz w szczecinie

Nowe mieszkania w Szczecinie dostępne także z wykończeniem pod klucz

Mieszkania pod klucz w Szczecinie

[ratings]

Chcesz kupić nowe mieszkanie, ale nie chcesz szukać ekipy, która będzie odpowiedzialna za jego wykończenie? Wybierz je w stanie pod klucz!

Aktualnie wielu deweloperów w Polsce oferuje swoje nieruchomości mieszkalne w stanie pod klucz. To alternatywa dla popularnego stanu deweloperskiego, który od kupującego mieszkanie wymaga przeprowadzenia dodatkowych prac wykończeniowych.

Stan pod klucz dostępny jest także dla tych inwestorów, którzy chcą wybrać nowe mieszkania w Szczecinie. Dlaczego warto zdecydować się na ofertę pod klucz?

Mieszkanie wykończone pod klucz – co to jest?

Wykończenie pod klucz to usługa, która polega na wykonaniu przez ekipę dewelopera większości prac wykończeniowych w mieszkaniu. Obejmuje ono szereg różnych czynności, w tym między innymi:

  • malowanie ścian
  • kładzenie paneli podłogowych
  • wykończenie łazienki
  • montaż drzwi wewnętrznych

W zależności od wybranego pakietu deweloper może wykonać także inne prace, na przykład zaoferować wykończenie kuchni, wykonanie sufitów podwieszanych z instalacją oświetleniową.

Dlaczego warto wybrać standard pod klucz?

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz ma wiele zalet, które powodują, że to bardziej atrakcyjna propozycja dla wygodnickich oraz doceniających swój czas. Mieszkanie wykończone pod klucz jest niemalże od razu gotowe do przeprowadzki – to także duży plus dla inwestorów kupujących mieszkania na wynajem. To również wygoda – prac nie trzeba prowadzić samodzielnie, nie trzeba szukać też dobrej ekipy, co nie zawsze jest takie proste, jak może nam się wydawać.

 Koszt wykończenia mieszkania pod klucz to od 500 złotych za jeden metr kwadratowy w górę. Tyle zapłacimy za usługę z podstawowym pakietem wykończeniowym. Jeśli zależy nam na szerszej gamie prac oraz na lepszych materiałach do wyboru, koszt może wzrosnąć nawet do 800-1500 złotych za metr kwadratowy nieruchomości. Biorąc jednak pod uwagę koszty materiałów i robocizny wykończenie nieruchomości pod klucz to atrakcyjna alternatywa dla prac zlecanych zewnętrznym ekipom wykończeniowym.

 

One Response

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *