Maszyny stolarskie, Maszyny do drewna - ECI

 Firmy budowlane / Dodano 3 tygodnie temu by budynkowo.pl

Maszyny do drewna – ECI

Amatorzy, hobbyści i profesjonaliści w zawodzie stolarza. Wszyscy potrzebują odpowiednich narzędzi by przedmioty, jakie tworzą, zachwycały, ale i były porządnie wykonane. Maszyny stolarskie różnią się od siebie nie tylko marką i funkcjonalnością podstawową, ale też ilością funkcji dodatkowych, które przydają się zawodowym stolarzom i amatorom. Dlatego warto dokonać wyboru takiej maszyny do drewna, która spełni konkretne oczekiwania. Pomóc mogą w tym specjaliści z ECI (eci.com.pl).

Profesjonalne maszyny stolarskie

Czy wiesz, jakie kluczowe funkcje powinny posiadać maszyny do obróbki drewna? A może jeszcze nie wiesz, jakiej maszyny potrzebujesz? Specjaliście z eci.com.pl pomogą Ci wybrać odpowiednią maszynę, dopasowaną do Twoich potrzeb i umiejętności. Wśród maszyn do obróbki drewna, wyróżniamy:

 • Frezarki do drewna
 • Łuparki do drewna
 • Maszyny stolarskie wieloczynnościowe
 • Odciągi do trocin i wiórów (urządzenia do odsysania)
 • Okleiniarki
 • Ostrzarki wolnoobrotowe
 • Piły ukośnice, piły ukosowe, ukośnice
 • Piły formatowe
 • Piły taśmowe do drewna
 • Pilarki stołowe
 • Posuwy rolkowe,
 • Piły kołyskowe
 • Przenośniki taśmowe
 • Stojaki do cięcia drewna
 • Szlifierki szerokotaśmowe

Maszyny do obróbki drewna

Zanim zakupisz konkretne urządzenie, musisz zastanowić się, do jakich prac ma Ci ono służyć. Czy będziesz z niego korzystać efektywnie. Czy wszystkie funkcje, jakie to urządzenie posiada,są Ci faktycznie potrzebne, a może jakieś konkretne są bardzo potrzebne. Dlatego warto czasem skorzystać z pomocy osób, które na co dzień mają z nimi do czynienia i pomogą wybrać urządzenie dopasowane do konkretnych oczekiwań. Wśród maszyn do obróbki drewna, na szczególną uwagę zasługują profesjonalne frezarki do drewna, czopiarki i pilarki formatowe.

Frezarki do drewna

Z pomocą frezarek i czopiarek do drewna ich obróbka będzie niezwykle łatwa. Urządzenia najwyższej jakości, jakie oferuje sklep ECI spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających stolarzy w całej Europie. Produkty marek Holzkraft & Holzstar znane są zakładom stolarskim na naszym kontynencie z niezawodności i efektywnego działania. Są to liderzy w produkcji tego typu urządzeń. Precyzja działania sprawia, że maszyny tych producentów są obecne na wyposażeniu niemal każdego warsztatu stolarskiego. Zobacz te produkty tutaj: https://www.eci.com.pl/1160-frezarki-do-drewna-czopiarki-do-drewna-holzkraft

Pilarki formatowe do drewna

Piły tego typu przeznaczone są głównie do cięcia poprzecznego i ukośnego (ukośnice) czy wzdłużnego. Sprawdzają się w cięciu litego drewna, jak i tworzyw takich jak, sklejka, mdf czy płyty wiórowe. Urządzenia niemiecki marek zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających osób. Holzkraft i Holzstar są producentami nie tylko efektywnych i solidnych maszyn, ale też wygodnych w pracy. To właśnie ze względu na komfort wiele zakładów stolarskich wyposaża je w te maszyny. Piły formatowe znajdziesz tutaj: https://www.eci.com.pl/1170-pilarki-formatowe-do-drewna-holzkraft-holzstar

Pozostałe maszyny do obróbki drewna

Poza już wymienionymi maszynami, w ofercie ECI znajdziesz strugarki i szlifierki, które są niezbędne w każdym warsztacie stolarskim. Podobnie jak inne obrabiarki do drewna, które są w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom. Oferowane przez nich urządzenia są niezawodne i łatwe w obsłudze. Jednak co najważniejsze — bezpieczne. Dlatego, jeśli szukasz strugarki, szlifierki, frezarki, piły czy jakiegokolwiek innego urządzenia, zapraszamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą na eci.com.pl.

Bogata oferta i fachowe doradztwo

Sklep ECI nie jest typowym sklepem. To Europejskie Centrum Innowacyjne, które wspiera europejskich przedsiębiorców od 1992 roku. Jego kadra składa się m.in. z operatorów takich maszyn, którzy wykorzystują je w codziennej pracy. Dlatego znając dobrze potrzeby stolarzy, oferuje takie usługi i urządzenia, które odpowiadają konkretnym ich potrzebom. Dzięki temu również, jeśli chodzi o maszyny stolarskie, możesz w pełni zaufać ich wiedzy. Wśród nich znajdziesz takie, profesjonalne urządzenia, jak:

 • Pilarki do drewna (ukośnice, pilarki budowlane, pół-formatowe itd.)
 • Frezarki dolnowrzecionowe (do wyrównywania, profilowania i czopowania)
 • Tokarki do drewna (do obróbki skrawaniem)
 • Urządzenia odciągowe — odciągi trocin (odprowadzające wióry i poprawiające bezpieczeństwo pracy)
 • Strugarki, łuparki i wiele innych

Jednak to tylko kilka z wielu maszyn, jakie ułatwią Ci obróbkę drewna. Zajrzyj na ich stronę i zobacz, co jeszcze możesz tam znaleźć https://www.eci.com.pl/1159-maszyny-stolarskie-maszyny-do-obrobki-drewna-holzkraft-holzstar. Ponadto ECI oferuje szeroki wybór maszyn do obróbki metalu i wiele innych urządzeń, które przydają się w pracy profesjonalistów. Nie znajdziesz tam używanych maszyn, jednak wszystkie maszyny, które znajdziesz, cechuje doskonała jakość. Tę wysoką jakość gwarantują sprzęty takich niemieckich marek jak Holzkraft & Holzstar. Cieszą się one dobrą opinią klientów, ponieważ są to narzędzia, które odpowiadają na ich potrzeby, a przy tym są bardzo trwałe i solidne.

 

 • Listing ID: 45362
Dane kontaktowe

Opolskie,46-200 Pokaż nr telefonu ***** https://www.eci.com.pl/

Skontaktuj się z właścicielem ogłoszenia

Dodaj komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.