domy pokazowe bez pozwolenia 35 m2

Zobacz domy pokazowe bez pozwolenia 35 m2 – 16 września Warszawa

Pokaz domów do 35 m2 – Warszawa

16 września pod Pałacem Kultury w Warszawie odbędzie się pokaz domów smALLinclusive. Ten dzień będzie okazją do obejrzenia i spędzenia czasu w dwóch domach do 35 m2, poznania ich specyfiki, porozmawiania z autorami domów (którzy będą stale do Państwa dyspozycji – np. architekt odpowiadający za wszystkie projekty od A do Z).

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

  • Kiedy? 16.09.2020 (środa).
  • O której godzinie? Między 9:00 a 20:00 – dla Państwa bezpieczeństwa i wygody planujemy umówione spotkania indywidualne
  • Gdzie? Pałac Kultury i Nauki, naprzeciwko wejścia do Kinoteki (od strony Alei Jerozolimskich).

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia, wraz z preferowaną godziną, pod mailem: [email protected] lub pod numerem telefonu: 720 898 013.

Każda osoba będzie zobowiązana do przejścia przez Punkt Indywidualnej Kontroli Sanitarnej w celu potwierdzenia temperatury ciała oraz dezynfekcji rąk.

***

Czym jest smALLinclusive? To seria 7 innowacyjnych domów modułowych o powierzchni zabudowy 35 metrów kwadratowych, wykańczanych „pod klucz”, które są gotowe do postawienia na działce już w 30 dni (w niektórych przypadkach dużo krócej). Domy nie wymagają pozwolenia na budowę, co jest korzystne w przypadku szybkich inwestycji. Dodatkowo, zachwycający jest ich design oraz wysoka jakość, Za budowę domów odpowiada polska firma Diamond Module.

Zobacz inne artykuły

domy pokazowe bez pozwolenia 35 m2

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *