domy pokazowe bez pozwolenia 35 m2

Zobacz domy pokazowe bez pozwolenia 35 m2 – 16 września Warszawa

Pokaz domów do 35 m2 – Warszawa

16 września pod Pałacem Kultury w Warszawie odbędzie się pokaz domów smALLinclusive. Ten dzień będzie okazją do obejrzenia i spędzenia czasu w dwóch domach do 35 m2, poznania ich specyfiki, porozmawiania z autorami domów (którzy będą stale do Państwa dyspozycji – np. architekt odpowiadający za wszystkie projekty od A do Z).

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

  • Kiedy? 16.09.2020 (środa).
  • O której godzinie? Między 9:00 a 20:00 – dla Państwa bezpieczeństwa i wygody planujemy umówione spotkania indywidualne
  • Gdzie? Pałac Kultury i Nauki, naprzeciwko wejścia do Kinoteki (od strony Alei Jerozolimskich).

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia, wraz z preferowaną godziną, pod mailem: milena.swiatkowska@lbrelations.pl lub pod numerem telefonu: 720 898 013.

Każda osoba będzie zobowiązana do przejścia przez Punkt Indywidualnej Kontroli Sanitarnej w celu potwierdzenia temperatury ciała oraz dezynfekcji rąk.

***

Czym jest smALLinclusive? To seria 7 innowacyjnych domów modułowych o powierzchni zabudowy 35 metrów kwadratowych, wykańczanych „pod klucz”, które są gotowe do postawienia na działce już w 30 dni (w niektórych przypadkach dużo krócej). Domy nie wymagają pozwolenia na budowę, co jest korzystne w przypadku szybkich inwestycji. Dodatkowo, zachwycający jest ich design oraz wysoka jakość, Za budowę domów odpowiada polska firma Diamond Module.

Zobacz inne artykuły

domy pokazowe bez pozwolenia 35 m2

Dodaj komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.