świece ogrodowe

Świece ogrodowe – idealny element na balkon czy taras?

Świece do ogrodu

Jak każdy z nas pamięta, świece odgrywały rolę oświetlenia pomieszczeń. Współcześnie wykorzystywane są głównie te zapachowe do poprawy aury w pomieszczeniach oraz jako element dekoracyjny nie tylko wnętrz, ale również i balkonów, tarasów czy ogrodu. Dzięki przyjemnemu zapachu oraz ciepłemu światłu, jakie stwarzają, uzyskujemy niepowtarzalny klimat wokół swojego otoczenia. Zatem dlaczego jeszcze warto zakupić świece ogrodowe?

Zalety stosowania świec ogrodowych

Różnego rodzaju świece, to nie tylko ciekawy i urokliwy element aranżacji naszego ogrodu, ale również tarasu, czy balkonu. Przykładowo w sklepie internetowym sklep.bispol.pl możemy zakupić niepowtarzalne zapachowe świece ogrodowe w szkle CITRONELLA. Są to piękne i praktyczne dodatki, które w łatwy sposób pozwalają odstraszyć uciążliwe owady, głównie komary. Ich ciepłe, żółte światło nie męczy oczu, dlatego świetnie sprawdzają się jako dodatkowe lub zastępcze oświetlenie balkonu czy tarasu. Takie świece zapachowe do ogrodu idealnie sprawdzą się głównie latem w przydomowej altanie ogrodowej lub podczas imprez plenerowych. Wieczorem umieszczone w lampionach okażą się nieocenionym i urokliwym elementem aranżacji podczas biesiad w ogrodzie czy romantycznego wieczoru na tarasie we dwoje. Dodają one przestrzeni wyjątkowego charakteru, dzięki czemu można otrzymać niepowtarzalny klimat, który sprzyja wypoczynkowi.

Świece ogrodowe – idealny element nie tylko do zielonych terenów

Świece ogrodowe obecnie są bardzo popularne w naszych ogrodach. Jedne są większe inne mniejsze, dostępne w wielu wzorach, a także i kolorach. Dzięki temu bez żadnego problemu można dobrać odpowiednie do naszego ogrodu, gdzie świetnie współgrają z soczystą zielenią roślin. Świece ogrodowe ze względu na swoją funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użycia, są również idealnymi elementami dekoracyjnymi tarasów oraz balkonów. Są one wykonane z żaroodpornego szkła oraz posiadają grube denko, co pozwala je ustawić na każdym podłożu. Doskonale współgrają z żywymi kwiatami ciętymi oraz doniczkowymi. Pasują one nie tylko do drewna, ale także betonu, cegły i metalu. Wystarczy jedynie podczas aranżacji uwzględnić porę dzienną oraz wieczorową. Za dnia, wszyscy zwracamy uwagę na wszystkie niuanse. Dlatego świece ogrodowe powinny kształtem i fakturą podkreślać dominującą stylistykę naszego balkonu czy tarasu. Natomiast podczas wieczornej pory niezmiernie ważne jest ich odpowiednie rozmieszczenie. Jeżeli świece do ogrodu mają być dodatkowym źródłem oświetlenia to powinny być ustawione tak, by światło, jakie dają, nie było zasłaniane przez pozostałe elementy dekoracyjne. W przypadku stworzenia wyjątkowej, bajkowej aury można wybrać świece w pojemnikach o różnych kolorach.

Przeczytaj koniecznie również

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *