farby do wnętrz - salon

Czym wyróżniają się nowoczesne farby do wnętrz?

Jakie wybrać farby do wnętrz?

[ratings]

Szeroka oferta dostępnych farb do wnętrz może przyprawić o zawrót głowy. Producenci farb prześcigają się w kolorach i funkcjach, które oferują produkty. Niezależnie od tego, czy kryterium wyboru jest przede wszystkim kolor farby do wnętrz, czy jej właściwości, warto zwrócić uwagę na wyróżniki produktów. Nowoczesne farby do wnętrz to nie tylko niesamowite kolory…

Farby do wnętrz tworzone są z pasją przez profesjonalistów, a ich cechy mają nie tylko ułatwiać malowanie, ale też użytkowanie. Niesamowite kolory inspirowane naturą w parze z dopracowana formułą, która pozwala cieszyć się efektem na dłużej. To wszystko możemy zyskać, wybierając farby do wnętrz w oparciu o ich właściwości.

Komfort malowania i wydajność!

Wygoda malowania, zaraz przy jakości, to najważniejsza cecha farby do wnętrz. Łatwość czyszczenia narzędzi oraz powierzchni wokół malowanej ściany oferują wodorozcieńczalne produkty do malowania. Ciesz się spontanicznymi zmianami bez obaw o krople farby na podłodze. Dobry producent daje także gwarancję doskonałego krycia, szybkiego schnięcia, a także możliwość skorzystania z kalkulatora malowania, co zapewnia użytkownikowi remont bez niespodzianek.

Trwałość farb do wnętrz

Intensywny kolor długi czas po malowaniu pozwoli cieszyć się odnowioną przestrzenią i rozkoszować się idealnie dobranym kolorem przez lata. Powłoka Jedynka Deco & Protect Zmywalna, dzięki formule odpornej na plamy, pozwala korzystać z przestrzeni bez obaw o zabrudzenie ścian.  Farba sprosta wyzwaniom dnia codziennego, a także beztroskim zabawom najmłodszych domowników. A jeśli dojdzie do zabrudzenia, dzięki odporności na szorowanie wystarczy mokra ściereczka, aby usunąć nieczystości.

Powłoka antyrefleksyjna

Czy ściana jest idealnie prosta? Zazwyczaj nie, jednak tylko na niektórych ścianach dostrzegamy wiele niedociągnięć. Całe szczęście nowoczesne farby maskują niedoskonałości ściany. Powłoka antyrefleksyjna – np. taka, jak w produktach Jedynka  – sprawia, że światło jest lepiej odbijane, a dzięki temu nie dostrzegamy cieni powstających na nierównościach. Dobrze wykonana praca to nie tylko perfekcjonizm, czasami wystarczy optyczne działanie cząstek emulsji.

Dbałość o środowisko!

Ochrona przyrody w dzisiejszych czasach stanowi bardzo ważny jak nie kluczowy element, jest bardzo ważna, przede wszystkim dla człowieka. Zanieczyszczenia trafiające do ekosystemu wpływają również na stan naszego zdrowia i samopoczucia, dlatego dobrze jest zadbać o to, by produkty, których używamy, były bezpieczne dla domowników i środowiska. Ekologiczna receptura farb do wnętrz Jedynka zapewnia malowanie bez szkody dla otoczenia.

farbyjedynka.pl

One Response

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *