antalis_interior_design_award konkurs

Konkurs dla projektantów Interior Design Award 2019

Konkurs dla projektantów Interior Design Award 2019

[ratings]

Antalis, ogłasza drugą edycję Antalis Interior Design Award 2019, konkursu dedykowanego architektom i projektantom z całego świata. Ideą konkursu jest wyłonienie talentów, które w kreatywny sposób potrafią przekształcić przestrzeń w miejsce do życia.  

 

Po sukcesie Antalis Interior Design Award 2017, w którym wzięło udział 500 projektów z 29 krajów, Antalis postanowił zorganizować kolejne edycje konkursu. To doskonała okazja dla architektów, projektantów i specjalistów od projektowania wnętrz i przestrzeni komercyjnych, do zaprezentowania swoich najlepszych realizacji. Ich pasja zostanie nagrodzona przez międzynarodowe jury i wyróżniona w specjalistycznej prasie, kampanii medialnej Antalis o szerokim zasięgu i zaprezentowana podczas wydarzeń branżowych.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Międzynarodowy konkurs Antalis Interior Design Award jest skierowany do  specjalistów od projektowania wnętrz: architektów, projektantów wnętrz, agencji projektowych, szkół projektowania, drukarzy i właścicieli marek.

Warunkiem zgłoszenia jest użycie co najmniej jednego produktu z katalogu Antalis Visual Communication przy realizacji projektu. Uczestnicy mogą konkurować w jednej lub kilku z pięciu kategorii: hotel/restauracja, handel detaliczny, biuro, dom i budynek publiczny. W ramach konkursu mogą zostać zaprezentowane dwa rodzaje projektów:

– zrealizowane projekty w następujących kategoriach: hotel/restauracja, handel detaliczny, biuro, dom, budynek publiczny pod warunkiem, że twórca wykorzystuje produkty z materiałów tekstylnych lub do wnętrz z katalogu Antalis.

– projekt 3D na białym modelu: przy użyciu produktów z katalogu Antalis Visual Communication.

 

W nowej edycji konkursu zgłaszający mogą również rywalizować w dwóch nowych kategoriach związanych z produktami Antalis – tekstylia i folia architektoniczna.

 

Po sukcesie pierwszej edycji Antalis Interior Design Awards, chcemy budować idealną platformę do wspierania specjalistów projektowania wnętrz w Europie i na całym świecie. Oferujemy im naszą wiedzę w zakresie komunikacji wizualnej, jednocześnie promując ich kreatywność i wizję poprzez ich projekty. Konkurs ten pozwala projektantom przekraczać granice kreatywności, a jednocześnie czerpać korzyści ze znacznej obecności w mediach, które pokażą zwycięskie projekty. Pomoże to w realizacji ich celów i staną się inspiracją dla innych. Różnorodność i możliwości dostosowania produktów Antalis, a zwłaszcza gamy Coala, to idealna odpowiedź na wyjątkowe potrzeby projektantów, którzy nieustannie włączają nowe trendy do swoich projektów.

 mówi Arkadiusz Chłopik, Dyrektor Marketingu Antalis 

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Prace należy zgłaszać od 1 października do 31 stycznia 2020 roku za pomocą formularzy dostępnych na stronie /pl/submit-your-project. Wszystkie zgłoszenia będą widoczne w galerii zgłoszonych projektów.

 

Kto zasiądzie w jury?

Nadesłane prace będą oceniać będą profesjonaliści – autorytety w zakresie art designu, projektowania wnętrz i szeroko pojętej sztuki. Wśród nich znaleźli się:

– ACCOR: Fernand Benmouffek, Design Director – Francja

– FESPA: Graeme Richardson-Locke, Technical support manager – UK

– HP: Paula Caramasu, EMEA Marketing Manager – Hiszpania

– IWG GROUP: Christophe Burckart, Country Manager France & Monaco – Francja

– PECLERS:  Karin Schmitz, Business Development Director – Niemcy, Austria, Szwajcaria

– SAGUEZ PARTNERS:  Yann Mignot, Design Director Associate – Francja

– ANTALIS: Agnes Lafarge, International Marketing Manager Visual Communication – Francja

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w marcu 2020 roku podczas corocznych targów FESPA w Madrycie. 

Tags: No tags

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *