Konferencja architektura

Konferencja architektura – 8. PLGBC Green Building Symposium 

Konferencja architektura – 8. PLGBC Green Building Symposium

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC organizuje 8. edycję PLGBC Green Building Symposium (konferencja architektura). To trendy i inspiracje, ponad 20 prelegentów z kraju i z zagranicy, uznane organizacje i firmy, 400 uczestników! Największe i najbardziej inspirujące wydarzenie branży zielonego budownictwa odbędzie się 4 października br. w Centrum Praskim KONESER w Warszawie.

Tegoroczny program Symposium (konferencja architektura) przewiduje zagadnienia odpowiadające 4 megatrendom zw. z green building.Przekrojowa tematyka, światowi eksperci i najnowsza wiedza na rynku budownictwa ekologicznego to zapowiedź wydarzenia.Gościem Specjalnym będzie Michal Kristof, z czeskiej pracowni architektonicznej CHYBIK+KRISTOF Architects and Urban Designers. W 2016 roku Michal znalazł się na przygotowanej przez Forbes liście “30 przed 30”, prezentującej najbłyskotliwszych młodych przedsiębiorców, przełomowe talenty i innowacyjne pomysły.

W programie zaplanowano sesję poświęconą CERTYFIKACJI BUDYNKÓW W PRAKTYCE.

Podjęta zostanie tematyka monitorowania zrównoważenia budynku i znaczenia certyfikatu dla użytkowników. Zaprezentowane zostaną najnowsze narzędzia, które może wykorzystywać właściciel i zarządca budynku.

Kolejny blok tematyczny to ZDROWIE I KOMFORT,

czyli najnowsze trendy i wyróżniające się praktyki w zakresie projektowania oraz aranżacji przestrzeni biurowej. Przedstawione zostaną przykłady dla tworzenia przyjaznych i naturalnych przestrzeni.

Będzie także mowa o GREEN INNOVATIONS

– trendach i najbardziej innowacyjnych, przełomowych rozwiązaniach budownictwa ekologicznego. Wśród zagadnień pojawią się spektakularne i zrównoważone technologie, które wpływają na rynek budownictwa i nieruchomości.

Symposium to również sesja tematyczna ZRÓWNOWAŻONE SPOŁECZNOŚCI,

związana z rolą zrównoważonego budownictwa i potrzeb społecznych, przenikaniem trendów i budowania strategii zaangażowania. Wydarzeniu towarzyszy Gala PLGBC Green Building Awards 2018, czyli wyróżnienie najlepszych zielonych budynków, wnętrz i produktów w Polsce.

Symposium (konferencja architektura) jest doskonałą platformą współpracy,

wymiany innowacyjnych pomysłów i praktycznych rozwiązań. Corocznie przyciąga uczestników związanych z branżą budownictwa i nieruchomości z kraju i z zagranicy. Organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC, które od 10 lat wspiera sektor budownictwa w Polsce poprzez rozwijanie procesu projektowania, budowania i użytkowania budynków w oparciu o elementy zrównoważonego rozwoju.

Tegoroczną edycję Symposium wspierają liczni uznani Patroni i Partnerzy, w tym m.in.: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP), Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB), Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH), Polski Związek Firm Deweloperskich (PZFD), Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN), Polska Izba Ekologii (PIE), Izba Projektowania Budowlanego (IPB), Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad (DAFA), Skandynawska Izba Gospodarcza (SPCC), Business Finland, British Polish Chamber of Commerce (BPCC), Fundacja CultureLab oraz World`s Largest Lesson, Building Research Establishment (BRE), Cerway, GBCI Europe, International WELL Building Institute (IWBI).

Wydarzenie ma charakter międzynarodowy. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne PL/ENG. 8. PLGBC Green Building Symposum odbędzie się 4 października br. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Więcej informacji i rejestracja:
www.konferencja.plgbc.org.pl

NASTĘPNA STRONA

 

Tags: No tags

Dodaj komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.