dmuchawa-do-wykladzin-karcher

Kompleksowe czyszczenie dywanów automatami do wykładzin Karcher

Czyszczenie dywanów Karcherem

Potrzebujesz wyczyścić mocno zabrudzony dywan? Automaty i dmuchawy do wykładzin Karcher to urządzenia, które zapewniają skuteczne czyszczenie najbardziej zabrudzonych powierzchni dywanowych. Sprawdź, czym wyróżnia się profesjonalny sprzęt Karcher oraz dlaczego warto go mieć.

Karcher – doświadczenie i jakość

Firma Karcher to globalnie działające przedsiębiorstwo, które od wielu lat produkuje urządzenia i systemy czyszczące najwyższej jakości. Cechą charakterystyczną urządzeń Karcher jest wysoka wydajność, mocna konstrukcja oraz łatwość obsługi. Wśród asortymentu przedsiębiorstwa znajdziesz maszyny czyszczące, które znajdują zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. W ofercie firmy Karcher znajdziesz, m.in.:

  • myjki wysokociśnieniowe,
  • mopy elektryczne,
  • zamiatarki,
  • szorowarki,
  • odkurzacze,
  • dmuchawy,
  • pompy,
  • oczyszczacze powietrza.

Czysta wykładzina – elegancka wizytówka każdego domu

Wykładzina chroni podłogę oraz stanowi ważny element wnętrza. Zachowanie czystości dywanu jest bardzo ważne ze względów higienicznych oraz estetycznych. Na wykładzinie gromadzi się cały kurz, brud, zarazki oraz inne drobne zanieczyszczenia. Odpowiednia pielęgnacja dywanu zachowa jego najlepsze walory – kolor i miękkość włókien. Czysta wykładzina to elegancka wizytówka nie tylko domu, ale również teatru, hotelu, restauracji czy kina.

Automaty do wykładzin – skuteczna pielęgnacja wykładzin

Firma Karcher ma na uwadze to, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja wykładzin, tak aby była utrzymana w nienagannym stanie, który wpłynie na długą żywotność dywanu. Automaty do wykładzin to wydajne urządzenia, które przystosowane są do pracy z najbardziej uporczywym brudem, który gromadzi się na wykładzinach. Urządzenia posiadają funkcję zasadniczego czyszczenia, które opiera się na metodzie ekstrakcji. Polega ona na bardzo intensywnym spryskaniu powierzchni za pomocą środku chemicznego, który skutecznie rozdrabnia cząsteczki wszystkich zanieczyszczeń. Metoda ta skuteczna jest w czyszczeniu wykładzin, tapicerek oraz materiałów tekstylnych np. kurtyn.

Automaty do wykładzin – metoda kapsułkowania

Automaty do wykładzin Karcher wykorzystywane są do czyszczenia podłoża za pomocą metody kapsułkowania. Polega ona na spryskaniu powierzchni preparatem chemicznym, który precyzyjnie wchodzi we włókna dywanu, rozdrabnia zanieczyszczenia oraz zbiera je w formie mikroskopijnych kapsułek. Po wsiąknięciu środka czyszczącego cały brud zasysany jest przez odkurzacz, który pochłania zabrudzenia i gromadzi je w specjalnej komorze.

Dmuchawa Karcher – sposób na mokre i wilgotne wykładziny

Stosowanie metody kapsułkowania wiążę się z nawilżeniem czyszczonego dywanu, którego nie można użytkować przez jakiś czas. Rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalna dmuchawa do osuszania wykładzin Karcher, która przyspiesza schnięcie dywanu o ponad połowę czasu. Urządzenie charakteryzuje się trwałą i kompaktową konstrukcją, cichą pracą oraz niskim zużyciem prądu. Dmuchawa posiada trójstopniową kontrolę przepływu powietrza, która reguluje siłę podmuchu maszyny oraz wpływa na głośność jej pracy.

Automaty do wykładzin i dmuchawy Karcher – gdzie szukać?

Firma Karcher cieszy się dużą popularnością oraz pozytywnymi opiniami wśród klientów. Jeżeli szukasz profesjonalnych automatów i dmuchaw do wykładzin, odwiedź stronę autoryzowanego partnera Karcher w Polsce – https://www.asc-pro.pl/. Na stronie sklepu znajdziesz wiele urządzeń czyszczących firmy Karcher takie jak, np. myjki ciśnieniowe, odkurzacze przemysłowe czy szorowarki.

 

Zobacz inne artykuły

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *