biura w polsce

Najlepsze biura w Polsce! Wyniki konkursu OFFICE SUPERSTAR na najlepsze biuro!

Konkurs OFFICE SUPERSTAR 2018 – najlepsze biura w Polsce!

[ratings]

W konkursie OFFICE SUPERSTAR 2018 wyłoniono najlepsze i najpiękniejsze biura w Polsce. Zobacz, w których z nich chciałbyś pracować!

Na ponad 150 uczestników, którzy wzięli udział w II edycji konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018, wyłoniono 17 laureatów. Portal budynkowo.pl miał okazję uczestniczyć w wydarzeniu i objąć go Patronatem Medialnym. W pracy spędzamy prawie 1/3 swojego życia, dlatego powinniśmy otaczać się pięknem i estetyką. Ważne są nie tylko rozwiązania ergonomiczne, ale również funkcjonalność, design i nowoczesne rozwiązania. W takich miejscach lepiej się pracuje, wykorzystując w pełni swój potencjał. Kreatywność, zdolność logicznego myślenia, a nawet skupienie zależy w dużej miejsce od miejsca, w którym się pracuje.

Inicjatywy takie jak OFFICE SUPERSTAR są ważne z kilku względów. Po pierwsze teraz, gdy w Polsce występuje zjawisko rynku pracownika, a millenialsi – nowa generacja stawia wysokie wymagania pracodawcom, aby zyskać dobrego pracownika trzeba wiele mu zaproponować. Jedną z tych rzeczy jest odpowiednie miejsce pracy. Nie tylko biurko, telefon i miejsce na laptopa. We współczesnych biurach możesz pracować na hamaku, rozmawiać na pufach, a po pracy zrelaksować się przy grze w piłkarzyki, czy biurowej siłowni. Drugim bardzo istotnym faktem jest estetyka i wzmacnianie jej poprzez przebywanie w pięknych wnętrzach. Bieda, sytuacja polityczna w ostatnich dziesięcioleciach XX wieku w Polsce spowodowała, że przestało się dbać o piękno i przestrzeń, która nas otacza. Brak edukacji w tej kwestii pokutuje do dziś, co widoczne jest chociażby w nadmiarze reklam szpecących ulice polskich miast. Wymagajmy przebywania w pięknie, a będziemy czuli się lepiej, co udowodnili już dawno naukowcy.

Publikujemy wyniki konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018 razem z pięknymi zdjęciami ich wnętrz. Zobacz najlepsze biura w Polsce, które oferują tyle, że aż nie chce się z nich wychodzić! 

Laureaci II edycji konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018:

 • Kategoria „Najlepsze Biuro Coworkingowe” – HubHub
 • Kategoria „Przestrzeń Socjalna Boldare
 • Kategoria „Biurowy Wellness” – Codewise
 • Kategoria „Najlepsza Sala Konferencyjna” – Lionbridge
 • Kategoria „Innowacje i Technologie” – Skanska
 • Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Finansowej” – ING Bank Śląski
 • Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Prawniczej” – Kancelaria SDZ
 • Kategoria „Najlepsze Biuro we Branży Technologicznej” – The Software House
 • Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Kreatywnej” – Papaya Films
 • Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży BPO/SSC” – People Scout
 • Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Doradczej / Usługowej” – KIDS&Co.
 • Kategoria „Najlepsze Biuro w Magazynach” – Drabest
 • Kategoria „Najlepsze Biuro w Trójmieście” – LPP
 • Kategoria „Najlepsze Biuro w Poznaniu” – VOX
 • Kategoria „Najlepsze Biuro we Wrocławiu” – Droids on Roids
 • Kategoria „Najlepsze Biuro we Krakowie” – ESET
 • Kategoria „Najlepsze Biuro w Łodzi” – Regus

Laureaci konkursu otrzymali niezwykłe statuetki w postaci lewitujących doniczek oraz tillandsie – rośliny, które do życia potrzebują jedynie powietrza oraz odrobiny wilgoci. Rozdanie nagród miało miejsce 3 października w Warszawie. 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia najciekawszych biur w Polsce. Resztę nagrodzonych aranżacji do obejrzenia na stronie:  https://officesuperstar.pl/winners.

Konkurs OFFICE SUPERSTAR

OFFICE SUPERSTAR to pierwszy i jedyny w Polsce konkurs promujący organizacje, które swoje biura postrzegają nie tylko jako miejsce pracy, ale kreują przestrzeń przyjazną i komfortową dla swoich pracowników. CBRE, organizator konkursu, chce pokazać aktualne trendy, wyróżnić nowatorskie koncepcje, które sprawdziły się w praktyce oraz dzielić się wiedzą dotyczącą aranżacji ergonomicznych miejsc pracy.

Planowana jest kolejna edycja konkursu (III) na rok 2019.

„Najlepsze Biuro Coworkingowe” – HubHub

 

Najlepsze biuro„Biurowy Wellness” – Codewise

„Najlepsze Biuro w Branży Kreatywnej” – Papaya Films

„Przestrzeń Socjalna Boldare

„Najlepsze Biuro we Branży Technologicznej” – The Software House

„Najlepsze Biuro w Branży Prawniczej” – Kancelaria SDZ

„Najlepsze Biuro w Branży Finansowej” – ING Bank Śląski

Tags: No tags

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *