białe meble do łazienki

Białe meble do łazienki, czyli ponadczasowa klasyka w nowoczesnym wydaniu

Kolorystyka mebli do łazienki?

Meble do łazienki występują w różnej kolorystyce, co pozwala na stworzenie oryginalnego i oczekiwanego wystroju wnętrza. Ich rola nie ogranicza się bowiem do samej funkcji użytkowej, czyli miejsca do przechowywania akcesoriów łazienkowych – same w sobie meble łazienkowe są dekoracją łazienki i pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu wizualnego. Szczególną popularnością w ostatnich latach cieszą się białe meble do łazienki. Czy rzeczywiście warto w nie zainwestować?

Nowoczesne białe meble do łazienki a kwestie porządkowe

Białe meble do łazienki posiadają liczne zalety, z którymi bezpośrednio związana jest ich spora popularność w ostatnich latach – są estetyczne, optycznie powiększają pomieszczenie i rozjaśniają je oraz pozwalają na uzyskanie minimalistycznego, tak pożądanego w nowoczesnych łazienkach wystroju. Mogą ponadto występować w różnych odcieniach – począwszy od klasycznej, czystej bieli, po złamaną biel, a kończąc na écru i kości słoniowej. Możemy także wybierać między frontami w klasycznym macie, a bardziej nowoczesnym połyskiem, co daje szerokie możliwości aranżacyjne pozwalające na samodzielne stworzenie wymarzonej przestrzeni łazienkowej.

Łazienka jest tym miejscem w domowej przestrzeni, która wymaga szczególnej troski o czystość. Należy pamiętać nie tylko o regularnym czyszczeniu armatury łazienkowej, wanny, prysznica i zmywaniu podłogi, ale także przecieraniu mebli, na których również osiadają zanieczyszczenia, kurz oraz różnego rodzaju osady. Białe meble cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju, co można wytłumaczyć ich uniwersalną, ponadczasową kolorystyką – jasne meble łazienkowe dają bowiem szerokie możliwości aranżacyjne oraz mogą być zestawiane z dodatkami oraz wystrojem pomieszczenia utrzymanymi w dowolnym kolorze.

białe meble do łazienki

Jakie białe meble do łazienki z oferty Roca warto wybrać?

Szeroki wybór białych mebli łazienkowych znaleźć można w ofercie renomowanego producenta armatury łazienkowej, marki Roca. Wszystkie sygnowane jej logiem meble łazienkowe charakteryzują się nowoczesnym designem, oryginalną stylistyką oraz doskonałą jakością wykonania, która gwarantuje bezproblemowe korzystanie z mebli przez długi czas w tak wymagającej przestrzeni domowej, jaką bez wątpienia jest łazienka. Białe meble do łazienki marki Roca występują w wersji z klasycznymi, matowymi frontami, które są mniej wymagające w czyszczeniu oraz będą pasowały do praktycznie każdej łazienki.

Meble łazienkowe w połysku szczególnie efektownie zaprezentują się natomiast w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach wyposażonych w oświetlenie LED-owe, które pozwoli w pełni podkreślić potencjał dekoracyjny mebli z błyszczącymi frontami. Specjalnie z myślą o osobach poszukujących kompletnych, idealnie pasujących do siebie rozwiązań, marka Roca stworzyła zestawy łazienkowe Unik, w których skład wchodzi szafka pod umywalkę oraz idealnie do niej dopasowana umywalka wykonana z innowacyjnej ceramiki Fineceramic. Do wybranego zestawu można ponadto dokupić białe kolumny wiszące z kolekcji Beyond, które zaoferują jeszcze więcej cennego miejsca do przechowywania.

Zobacz inne artykuły

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *