architektura w filmie

Architektura w filmie i grach! Gra o Tron, Skyrim, Harry Potter – niezwykłe rysunki

Architektura Skyrim

architektura w filmie

Courtesy of Angie’s List

Gry o otwartym świecie, takie jak Skyrim, są okazją do udawania, że naprawdę masz piękną żonę, pokonałeś smoka i mieszkasz w fikcyjnym budynku (o ile zebrałeś wystarczająco dużo monet lub ukończyłeś wystarczająco dużo mini questów). Jeśli poczujesz się nieco rozczarowany, gdy wyłączysz grę, zainspiruj się skomplikowaną kamieniarką Proudspire Manor, konstrukcjami z drewna i strzechy w stylu długiego domu Jarla lub wspaniałym stylem Posiadłości nad Jeziorem (Lakeview Manor) i może zleć przygotowanie swojego domu w stylu Skyrim!

Architektura Marvel

architektura w filmie

Courtesy of Angie’s List

Supermoce nie są wymagane, aby odtworzyć architekturę, którą widzieliście w Marvel Cinematic Universe, ale… jeśli posiadasz moce projektanta architektonicznego – to może pomóc. Choć niewielu ma budżet, który pozwoli odtworzyć nowoczesną rezydencję widokową Tony’ego Starka, dlaczego nie czerpać inspiracji z czystych linii Triskeliona lub klasycznego, symetrycznego projektu New York Sanctum?

Architektura Ghibli

architektura w filmie

Courtesy of Angie’s List

Ghibli to japońskie studio tworzące anime. Jeśli jeszcze ich nie znasz, to być może za sprawą architektury, zapoznasz się z ich produkcjami.

 

Materiał Architektura w filmie i grach przygotowany na podstawie Angie`s List.

[Total_Soft_Poll id=”6″]
Tags: No tags

One Response

Dodaj komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.