drabiny aluminiowe

Aluminiowe drabiny Krause – czy warto taką wybrać?

Aluminiowe drabiny

Prowadzisz firmę budowlaną? Jesteś domowym majsterkowiczem? A może uwielbiasz prace w ogrodzie? Postaw na niezawodną drabinę Krause! Nieważne czym zajmujesz się na co dzień, ta drabina Cię nie zawiedzie. Sprzęt tego producenta łączy w sobie cechy, które cenimy sobie wszyscy, niezależnie od wykonywanych prac. Zobacz, dlaczego drabina Krause skradnie Twoje serce!

Zalety aluminiowej drabiny

Lekka, poręczna i łatwa w przechowywaniu. Gdyby każdy sprzęt był taki jak drabina aluminiowa, to świat byłby piękniejszy, a roboty w domu wykonane bez odkładania na później! Aluminium nie tylko sprawia, że jest lekka, ale też ochrania ją przed korozją. Jeśli dodać do tego gwarancję najwyższego bezpieczeństwa, to drabiny Krause te stają się sprzętem idealnym!

Dlaczego Krause?

Krause to marka o ponad 120-letniej tradycji. Jak przystało na niemieckiego producenta, wysoko ceni sobie takie wartości jak najwyższa jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. Za priorytet stawia sobie niezawodność w kwestii bycia partnerem biznesowym. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, dostarcza najlepsze rozwiązania i doradztwo techniczne. Krause oferuje bowiem personalizowane rozwiązania i wykonuje specjalne konstrukcje na zamówienie. Aluminiowe podesty na wymiar, rusztowania na samochody dostawcze, niestandardowe konstrukcje z drabin — Krause wesprze Cię na etapie projektu, wykonania oraz montażu. Marka nie stawia jednak wyłącznie na współprace B2B, ale dostarcza rozwiązania także dla Klientów indywidualnych — najlepsze drabiny, pomosty, czy schodki.

Jaką drabinę Krause wybrać?

Drabiny aluminiowe zaskarbiły sobie taką sympatię u użytkowników, że powstało ich bardzo wiele rodzajów. W asortymencie producenta znajdziesz drabiny różnego rodzaju — o różnych wysokościach i wielu dostępnych konstrukcjach. Najbardziej popularne są drabiny jednostronne i dwustronne, które w polskich domach najczęściej stosowane są np. do prac przy remoncie domu, przycinania drzew w ogrodzie, czy sięgania na wyższe kondygnacje budynku. Do wejścia na dach z kolei przyda się drabina wysuwana, która jest dużo wyższa, ale dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, wcale nie zajmuje dużo miejsca.

Czeka Cię kupno drabiny? Wybierz solidność wykonania idącą w parze z bezpieczeństwem.

Postaw na najlepszą jakość — postaw na drabiny Krause!

Zobacz inne artykuły

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *